درباره ذوب آهن

شرکت ذوب آهن شاهرود در سال ۱۳۹۷ توسط جمعی از فعالین با سابقه صنعت فولاد در استان سمنان تاسیس گردید.

پروژه فولادسازی این شرکت در فاز اول با هدف تولید ۱۰۰ هزار تن در سال بیلت فولادی تعریف و در حال اجرا می باشد و در فازهای بعدی توسعه صنایع پایین دست و تولید ورق فولادی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

ذوب آهن شاهرود در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش خود را بر اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و استفاده حداکثری از توان داخل متمرکز کرده و با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان و پرسنل تلاشگر خود توانسته در این مسیر حرکت کند.

ذوب آهن شاهرود از واحدهای صنایع مادر، مهم و حائز اهمیت استان سمنان می باشد که در دولت دوازدهم جواز تاسیس اخذ نمود و توانست در حداقل زمان ممکن و تحت شرایط بحران های اقتصادی و تحریم های بین المللی با تکیه بر سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کند

کارخانه ذوب آهن شاهرود در شهرک صنعتی شاهرود و در زمینه به مساحت ۱۱ هکتار احداث شده و به عنوان یکی از تکمیل کنندگان زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضوری فعال خواهد داشت.

با توجه به محل احداث کارخانه تولید شمش فولادی شرکت ذوب آهن شاهرود، این شرکت بدل به یکی از نقاط کانونی برای تامین فولاد در منطقه شمال، شمال شرق و مرکز کشور خواهد شد.

این شرکت در نظر دارد با التزام به قوانین و استاندارد های مدون ملی و بین المللی و بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، کارآمد و پیشرفته ترین دستگاهها و تجهیزات، و همچنین بهره بردن از واحدهای تولیدی و آزمایشگاههای کوانتومتری، متالوگرافی، خواص مکانیکی و کالیبراسیون، و بکارگیری تکنولوژی های روز به عنوان یکی از تکمیل کنندگان چرخه تولید محصولات فولادی فعالیت داشته باشد.

رعایت ارزشهای اسلامی و انسانی، مشتری مداری، شایسته سالاری، و بهبود مستمر در قالب کار گروهی، از جمله ارزشهایی هستند که شرکت ذوب آهن شاهرود آن را در دستور کار خود قرار داده است.

این شرکت قادر است شمش فولاد آلیاژی سبک ساختمانی (بیلت) به ظرفیت ۱۰۰ هزار تن در سال تولید کند و با سرمایه گذاری حدود ۱۷۰ میلیارد تومان فرصت اشتغال مستقیم برای ۱۰۰ نفر و اشتغال غیر مستقیم برای ۱۰۰۰ نفر را در بخش صنعت فولاد کشور فراهم خواهد کرد.

ورود

عضویت

قوانین ثبتنام در ذوب آهن شاهرود مطابق با قوانین بین المللی میباشد

ارسال مجدد رمز عبور یکبار مصرف (00:30)